سوالات متداول پوست و مو، زیبایی و لیزر

دکتر ایمان روغنی - جراح و متخصص پوست و مو، زیبایی و لیزر

برای رفع دائمی موهای زائد معمولا چند جلسه لازم می باشد؟

تعداد جلسات لازم برای از بین بردن دائمی موهای زائد در هر فردی متفاوت است و به نوع پوست هر فرد، جنس مو، نوع دستگاه و ناحیه مورد نظر برای لیزر موهای زائد فرد بستگی دارد.

مزایای هایفوتراپی چیست ؟

مزایای هایفوتراپی در این است که فقط در یک جلسه و بصورت سرپایی و بدون عارضه ای نتایج ماندگاری را برای فرد به همراه می آورد و آثار پیری را رفع می نماید و ظاهر زیبایی را در پوست صورت ایجاد می نماید . از مهمترین مزایای هایفوتراپی می توان به سفت کردن پوست در ناحیه گردن، پیشانی، اطراف چشم ها و دهان اشاره کرد .

آیا میکرونیدلینگ دردناک می باشد ؟

یکی از مزیت های میکرونیدلینگ این می باشد که فرد در این روش جوانسازی پوست دردی را حس نمی کند در این روش در ابتدا ناحیه مورد نظر با استفاده از کرم های مخصوص بی حس می شود و به همین علت فرد دردی را در حین میکرونیدلینگ احساس نمی کند.

اثر بوتاکس تا چه زمانی باقی می ماند ؟

معمولا اثر بوتاکس 3 تا 6 ماه باقی می ماند اما این مدت در هر فرد می تواند متفاوت باشد . می توان پس ازگذشت دو هفته بعد از تزریق بوتاکس یک جلسه ارزیابی برگزار کرد در طی این جلسه اثرات بوتاکس مورد بررسی قرار گرفته می شود و در صورتی که ناحیه ای نیاز به تزریق مجدد بوتاکس داشته باشد این تزریق صورت می گیرد .

آیا بعد از میکرودرم ابریژن لازم است که مراقبت خاصی صورت گیرد؟

تا جایی که ممکن است باید از قرار گرفتن در زیر نور آفتاب خودداری نمایید و از کرم های لایه بردار و ضد لک استفاده ننمایید و به مدت 1 تا 2 روز توصیه می شود که آرایش نکنید .