دسته: پوست
بازدید: 3512

155-16329

 

 
افراد زیادی از تیرگی دور چشم رنج می برند. تیرگی دور چشم اثر نامطلوبی بر ظاهر فرد دارد. اکثر خانمهایی که دارای تیرگی دور چشم هستند سعی دارند با پوشاننده های آرایشی، آن را از ظاهر خود محو کنند.
علل تیرگی دور چشم:
کبودی دور چشم در اکثر موارد ارثی است و معمولا افرادی که به دلیل مشکل سیاهی دور چشم مراجعه می کنند چنین مواردی را در خانواده خود نیز دارند بنابراین علت اصلی سیاهی دور چشم سرشتی است اما به غیر از وراثت دلایل دیگری نیز می تواند موجب بروز سیاهی دور چشم شود از جمله این عوامل آلرژی است. افرادي كه سياهي دور چشم آنها جنبه ارثي دارد ممكن است با عواملي مانند خشكي پوست، انواع اگزماي دور چشم، بعضي انواع كم خوني ها، خستگي، بي خوابي و استرس تشديد شود.

ادامه مطلب ...D5، مکملی برای درمان تیرگی دور چشم
 
دسته: پوست
بازدید: 3148

PP7

 

لب ها قسمت مهمی از زیبائی و ظاهر خوشایند صورت را تشکیل می دهند و از دیرباز داشتن لب های سالم و خوش حالت جزو اصول زیبائی همه ی افراد تلقی می شده است مراقبت از لب ها نیز مقوله ی حساس و حائز اهمیتی است که گاهی مورد غفلت واقع می شود و چندان که باید و شاید، به آن پرداخته نمی شود.


در ابتدا باید گفت ساختمان پوست لب ها با پوست سایر نقاط بدن تفاوت هائی دارد. پوست بدن به طور کل از سه لایه تشکیل شده است: اپیدرم یا لایه ی بالائی پوست، درم یا لایه ی میانی پوست و هیپودرم یا لایه ی پائینی پوست. ضخامت لایه ی بالائی یا اپیدرم در ناحیه ی لب ها بسیار کم و نازک بوده و در برخی اشخاص نیز کلاً این لایه وجود ندارد. به همین دلیل لب ها مستعد آسیب دیدن و از دست دادن حرارت سطحی هستند. رنگ سرخ لب ها مربوط به شبکه ی عروقی گسترده ای است که در این ناحیه وجود دارد. لب ها فاقد رنگدانه ی ملانین هستند که به طور طبیعی در پوست سایر مناطق بدن وجود دارد و به همین دلیل در قبال تماس با نور خورشید و آسیب های ناشی از اشعه ی ماورابنفش موجود در آن بسیار بی دفاع و حساس می باشند و به سادگی می سوزند. اندازه و شکل لب ها موضوعی است که به ژنتیک افراد بستگی دارد.
یکی از شایعترین مشکلات لب ها خشکی و ترک خوردگی لب ها است که گاهی چنان شدید می شود که در زندگی روزمره افراد اختلال ایجاد می کند.

ادامه مطلب ...خشکی لبها و روشهای مراقبت از آن
 
دسته: پوست
بازدید: 3082

PP8

 

اولین چیزی که سن شما را نشان می دهد چروک های دور چشم است و چون پوست دور چشم بسیار نازک و حساس است خیلی زود آسیب می بیند، پس باید حتما مراقب پوست دور چشم باشیم حالا در هر سنی که باشیم !!


کرم ضدچروک دور چشم

با این کرم های دورچشم مدت بیشتری جوان بمانید

حرف مادرها همیشه درست است ، به نظر می رسد که مراقبت از دورچشم ها حتی در سنین خیلی کم می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. استفاده از یک محصول مناسب حول و حوش 20 سالگی برای محکم و بی چروک ماندن چشمها بسیار مفید است.

ادامه مطلب ...کرمهای دور چشم را برای سنین مختلف بشناسیم
 
پیاده سازی و پشتیبانی : گروه طراحی وب گستران پارسیان