دسته: مو
بازدید: 3641

PM1

 

1- جلوگيري از آسيب ديدن موها
مو يك عضو مرده است و نمي توان بخش هاي آسيب ديده آن را كاملا ترميم كرد به همين دليل بايد از ابتدا با موها درست رفتار شود تا آسيب نبينند. پس بايد فعل و انفعالات شيميايي مانند فر، هاي لايت، رنگ و دكلره كردن را كه مي توانند موها را ضعيف كنند و به آنها آسيب جدي برسانند تا حد امكان كاهش داد.


2- انتخاب محصولات مراقبتي مو
انتخاب صحيح يك شامپو و نرم كننده در مراقبت از موي سر بسيار مهم است و بايد هر فردي متناسب با نوع موي خود آنها را انتخاب و استفاده كند.

ادامه مطلب ...روشهای مراقبت از مو
 
دسته: مو
بازدید: 3897

PM17

 

شامپوها در ریزش مو یا جلوگیری از آن تأثیری ندارند. شایع‌ترین علت ریزش مو علت هورمونی و ژنتیک در زنان و مردان می باشد. مدل ریزش موی مردانه، در زنان هم رخ می‌دهد اما بر خلاف مردان، در زنان به ندرت باعث طاسی می‌شود و در درجات پایین موها کم پشت و تنک می‌شوند.

 

این نوع ریزش مو از سن بلوغ آغاز می‌شود و موهای جلوی سر دچار ریزش می‌شود. این نوع ریزش مو درمان قطعی ندارد. داروهای خاصی وجود دارد که برای مردان تجویز می‌شود اما با شرایط خاص می‌توان آن را برای زنان هم تجویز کرد. در این روش حدود 40 درصد ریزش موها قابل درمان است البته دوره درمان به وسیله این داروها طولانی و از سه ماه تا چند سال است.

ادامه مطلب ...چرا آقایان طاس می شوند؟
 
پیاده سازی و پشتیبانی : گروه طراحی وب گستران پارسیان