دسته: زیبایی
بازدید: 3410

he1855-neginiran.ir

 

شايد اين سوال براي خوانندگان ايجاد شود كه ويتامين D براي بدن و قوي ساختن استخوان‌ها نياز است و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد، توليد ويتامين D در انسان‌ها را تحريك مي‌كند. پس در صورت پرهيز از قرار گرفتن در برابر نور آفتاب و با استفاده از ضدآفتاب چگونه مي‌توان آن را به دست آورد؟
بايد در نظر داشت كه ميزان نور خورشيد لازم براي تولید ويتامين D كم است و قرار گرفتن چند‌سانتي‌متر مربع از پوست براي چند دقيقه در روز كافي است. همچنين مقدار قابل قبولي ويتامين D در رژيم غذايي بیشتر مردم، حتي بدون هيچ اقدام خاصي در اين باره وجود دارد.

ادامه مطلب ...ویتامین D و نور خورشید
 
دسته: زیبایی
بازدید: 2857

PZ11

 

محصولات آرایشی و بهداشتی هم درست مانند شیشه شیر داخل یخچال تاریخ انقضا دارند. پس بهتر است بدانید که باید کدامیک را نگاه داريد، کدامیک را دور بيندازيد و کدامیک برای سلامتی‌تان مضر است.
دکتر جسیکا وو، دستیار پروفسور درماتولوژی بالینی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و همچنین یک متخصص پوست خصوصی در لوس آنجلس، می‌گوید: «اکثر محصولات زیبایی طوری طراحی شده‌اند که مدت‌های طولانی تازگی و طراوت خود را حفظ کنند اما بعد از سپری شدن این مدت، به تدریج تجزیه مي‌شوند بنابراین کارایی اولیه خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل است که ممکن است آرایشتان خود به خود پاک شود یا تغییر رنگ بدهد یا اینکه در بدترین حالت دچار عفونت شوید.» ما در اینجا به روش‌های تضمین سلامتی و زیباییتان در هر زمان از سال اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب ...چه زمانی لوازم آرایشمان را دور بریزیم؟
 
پیاده سازی و پشتیبانی : گروه طراحی وب گستران پارسیان